RK73H2ETTD2261F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2261F
JLCPCB Part #
C2576723
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS