RN73R2ETTD23R7F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD23R7F50
JLCPCB Part #
C2602718
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS