SG73S2BTTD2672D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2672D
JLCPCB Part #
C4110463
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS