RN73H1ETTP1620B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1620B25
JLCPCB Part #
C4071267
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS