SG73S2ETTD361J
MFR.Part #
SG73S2ETTD361J
JLCPCB Part #
C3943061
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS