RK73H2ETTD1R13F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1R13F
JLCPCB Part #
C2576435
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS