RN73R2ETTD29R8F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD29R8F25
JLCPCB Part #
C2603842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS