RN73H1JTTD4643F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4643F100
JLCPCB Part #
C4067252
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS