RK73H2ERTTD5603F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5603F
JLCPCB Part #
C7287491
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS