RN73H1JTTD2292F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2292F25
JLCPCB Part #
C3966137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS