SG73S2ATTD1782F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1782F
JLCPCB Part #
C3983683
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS