RK73H2ERTTD3600D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3600D
JLCPCB Part #
C7050744
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS