RK73H2ERTTD3001D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3001D
JLCPCB Part #
C5726159
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS