RN731ETTP3202C25
MFR.Part #
RN731ETTP3202C25
JLCPCB Part #
C4170929
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS