RN73R1ETTP14R7F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP14R7F50
JLCPCB Part #
C3957794
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS