RK73H2ERTTD3301F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3301F
JLCPCB Part #
C7287422
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS