RN73R2ETTD4370F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4370F100
JLCPCB Part #
C2606353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS