SR732ERTTD8R20F
MFR.Part #
SR732ERTTD8R20F
JLCPCB Part #
C5759881
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS