RK73H2ERTTD3321F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3321F
JLCPCB Part #
C6649589
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS