RK73H2ERTTD1211D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1211D
JLCPCB Part #
C7342686
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS