RN731JTTD24R6F25
MFR.Part #
RN731JTTD24R6F25
JLCPCB Part #
C4013639
Description
-55℃~+155℃ 24.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS