RK73H2BTTD6193D
MFR.Part #
RK73H2BTTD6193D
JLCPCB Part #
C2578526
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS