RK73H2ATTD6193D
MFR.Part #
RK73H2ATTD6193D
JLCPCB Part #
C2576911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS