RK73G2BTTD6193D
MFR.Part #
RK73G2BTTD6193D
JLCPCB Part #
C6648910
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS