RK73H2BTTD63R4D
MFR.Part #
RK73H2BTTD63R4D
JLCPCB Part #
C2578882
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS