RN731JTTD3051A05
MFR.Part #
RN731JTTD3051A05
JLCPCB Part #
C4084268
Description
-55℃~+155℃ 3.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS