RK73H2BTTD4R70F
MFR.Part #
RK73H2BTTD4R70F
JLCPCB Part #
C514944
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS