RN731JTTD1292F100
MFR.Part #
RN731JTTD1292F100
JLCPCB Part #
C4260201
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS