RN73H2BTTD8252C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8252C10
JLCPCB Part #
C4322989
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS