RK73H2ATTD3092F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3092F
JLCPCB Part #
C830389
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS