RK73H2BTTD4222F
MFR.Part #
RK73H2BTTD4222F
JLCPCB Part #
C6270742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS