SG73P1ETTP97R6D
MFR.Part #
SG73P1ETTP97R6D
JLCPCB Part #
C3994226
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS