RK73G1JRTTD97R6D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD97R6D
JLCPCB Part #
C6388015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS