RK73H2BTTD3650F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3650F
JLCPCB Part #
C7050625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS