SG73G2ATTD68R0D
MFR.Part #
SG73G2ATTD68R0D
JLCPCB Part #
C6677424
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS