RN73R2ETTD3013A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3013A10
JLCPCB Part #
C4228108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS