RK73H1HTTC6201F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6201F
JLCPCB Part #
C7343276
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS