RK73H2BTTD3601F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3601F
JLCPCB Part #
C514937
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS