RN731JTTD1020C10
MFR.Part #
RN731JTTD1020C10
JLCPCB Part #
C3965866
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS