RK73H2BTTD3601D
MFR.Part #
RK73H2BTTD3601D
JLCPCB Part #
C5726043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS