HV73V2BTTD156J
MFR.Part #
HV73V2BTTD156J
JLCPCB Part #
C4020332
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS