RK73G1HTTC8201F
MFR.Part #
RK73G1HTTC8201F
JLCPCB Part #
C4206436
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS