RK73G2ATTD1052F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1052F
JLCPCB Part #
C5851618
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS