RK73H2BTTD3402D
MFR.Part #
RK73H2BTTD3402D
JLCPCB Part #
C6270740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS