RN732BTTD3830B10
MFR.Part #
RN732BTTD3830B10
JLCPCB Part #
C3989912
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS