RN732ATTD6261A10
MFR.Part #
RN732ATTD6261A10
JLCPCB Part #
C4305492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS