RMC1/8-6654FTP
MFR.Part #
RMC1/8-6654FTP
JLCPCB Part #
C7344494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS