RK73H2BTTD2370D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2370D
JLCPCB Part #
C2578892
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS