RK73G1ETTP3163C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3163C
JLCPCB Part #
C4263136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS