SR731ERTTP1R1G
MFR.Part #
SR731ERTTP1R1G
JLCPCB Part #
C4145157
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 167mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS